Матеріально-технічне забезпечення ліцею

Кальницький ліцей ім. Ярослава Івашкевича Дашівської селищної ради Гайсинського району Вінницької області розміщений в будівлях 1910 (приміщення  № 1) та 1964 (приміщення  № 2) років побудови, загальною площею 1407,67 м2 , проектна потужність установи – 250 учнів.

Заклад розташований за адресою: с. Кальник, вул. Івана Богуна,184-А. Ліцей знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність класів  складає 11 учнів.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Дашівської селищної ради від 27.05.2022 № 842.

Територія закладу становить 2,2 га, в тому числі під господарськими будівлями, огороджена та утримується в задовільному стані.

Для реалізації освітнього процесу в ліцеї наявні 11 класних кімнат та 1укомплектований комп’ютерний клас, 1 спортивна кімната, їдальня на 48 посадочних місць, спортивний майданчик, спортивний майданчик з зі штучним покриттям.

З 11 класних кімнат для навчання учнів початкової школи використовується 4, 7 – для навчання учнів 5-11 класів.

Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), медичний пункт, кабінет директора, приміщення технічного персоналу.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, класними дошками для кожної класної кімнати, TV-панелями.

У ліцеї працюють 2 точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

В приміщенні ліцею №1 функціонують два музеї: краєзнавчий та етнографічний «Подільська світлиця».

У закладі працює бібліотека (приміщення ліцею №2), яка в своєму складі має кімнату для видачі та зберігання літератури.

Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2023 року нараховує 4292 екземпляри.

Забезпечення учнів підручниками складає 98%.

Навчально-методична та довідкова література використовується за призначенням.

У закладі є 2 внутрішніх туалети загальною площею 28 м2.

Якість ремонту вбиралень – достатня.

З 2018 року адміністрацією закладу розроблено та реалізовано програму по проведенню капітальних, поточних ремонтів  приміщення ліцею, обладнання та естетичного оформлення закладу.

В ліцеї проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні.

Будівля та майно закладу належить до комунальної власності Дашівської селищної ради.

 

 Дист.навчання


вибір підручників


Screenshot 1


banner1


Юлічка


Screenshot 4


зно


nush


mon


Screenshot 22


dashiv


Screenshot 136


Screenshot 198


 фейсбук