Батькам першокласників

Screenshot 96                                         Шановні батьки першокласників!

  У вашому житті відбулася важлива і хвилююча  подія. Свого маленького сина або доньку ви привели до першого класу. Ви - найперші і найважливіші вчителі вашої дитини. Перша його школа – ваш дім. Дві речі ви даєте їй на все життя: одна – коріння, а   друга - крила!

  Про цей період життя маленької людини 6 років написано багато пізнавальних, цікавих і мудрих книг. Однак не завжди у вас залишається вільний час, щоб присвятити його читанню, знайти відповіді на запитання, що вас хвилюють. А запитань цих багато. «Як розвивається моя дитина?», «Як допомогти своїй дитині бути здоровою, розумною, щасливою?», «Як правильно виховувати дитину?», «Як допомогти дитині вчитися?» І ще безліч подібних запитань, що не дають спокою батькам і вимагають негайних відповідей.

І саме вчителі нашої школи допоможуть вам виявити індивідуальні особливості вашої дитини. 

  Мудрість батьків саме і полягає в тому, щоб зрозуміти: дитина - це не власність батька чи матері і не їхня точна копія. Це нова людина, з властивими їй особистісними особливостями. І ця людина, яка розвивається, має право бути особистістю, має право бути особливою і неповторною. 

Бажаємо  вам виховати свою доньку або сина впевненими у собі, щасливими, добрими, люблячими життя!

 Дист.навчання


вибір підручників


Screenshot 1


banner1


Юлічка


Screenshot 4


зно


nush


mon


Screenshot 22


dashiv


Screenshot 136


Screenshot 198


 фейсбук